Prenosný počítač radu MAC

Počítač MAC pracuje pomocou najvyspelejšieho počítačového operačného systému na svete. Tieto počítače obsahujú kreatívne aplikácie od firmy Apple, ktoré Vám pomôžu vytvárať ako študijné tak osobné projekty. Tieto počítače nepotrebujú žiadne inštalácie a fungujú ihneď po rozbalení. Majú skvelý spôsob vyhľadávania aplikácií. Vyznačujú sa dlhou výdržou batérie. Spolupracujú s Vaším iPhonom. Hodnota týchto počítačov neklesá. Sú kompatibilné s Vašimi sieťami. Majú nainštalované aplikácie na každodenné použitie a to aj aplikácie od Apple.
 káva při práci
·         Počítač MAC je nabitý vždy najnovšími technologickými aplikáciami na trhu a tým sa stáva perfektným od okamihu, keď ho vybalíme a prvýkrát vezmeme do ruky, tak aj všade tam kam ho zoberieme so sebou.
·         Tisíce vzdelávacích aplikácií v MAC App Store pokrývajú všetky odbory, od vied humanitných, cez jazyky, matematiku až k vedám prírodným.
·         Študenti, ktorí sa pohybujú v areáli školy alebo univerzity iste ocenia revolučnú batériu, ktorá vydrží všetky Vaše prednášky a nemusí zložito hľadať zdroj elektrickej energie.
·         Vďaka výkonnému a zároveň veľmi ľahko použiteľnému OS X, ktorý obsahuje veľmi potrebné a zaujímavé funkcie, je potom štúdium a vlastná spolupráca oveľa pútavejšia a dynamickejšia.
·         Tiež Váš iPhone a iPad skvele spolupracuje s počítačom MAC. Prepojenie zariadení Apple zmení k lepšiemu Vaše uchovávanie hudby, digitálneho obsahu a dôležitých študijných materiálov.
·         MAC je vyrobený so zmyslom pre detail a súčasne pre veľkú výdrž. Po rokoch prevádzky si MAC zachováva svoju hodnotu a to ho odlišuje od ostatných počítačov.
·         Počítač MAC nájde veľmi ľahko siete wi-fi i školskej siete.
·         Funguje prakticky s každou tlačiarňou, fotoaparátom alebo bluetooth zariadením.
psaní na klávesnici
·         MAC vytvára z každodenných vecí, ako je vyhľadávanie, vybavovanie alebo riešenie úloh, veľmi príjemnú činnosť.
·         Vo výkonných aplikáciách od spoločnosti Apple, ktoré sú dodávané bezplatne s každým MACom, sa môže neobmedzene prejaviť Vaša kreativita. Možno robiť úžasné veci s filmami, hudbou, dokumentami, tabuľkami a napríklad s prezentáciami.
·         Ak pri nákupe tohto typu počítača preukážete, že ste študent, možno počítač zakúpiť so zľavou.