Zakrivený monitor Samsung C24F390F

Zakrivené monitory alebo, televízie nás začínajú obklopovať v stále väčšej miere. Možno nie je tak ďaleko doba, kedy v domácnostiach a kanceláriách úplne nahradia tie klasické, podobne ako kedysi LCD televízory nahradili tie CRT.
 
Monitor Samsung s 24 palcovým zakriveným displejom je naozaj skvelým riešením a vďaka nemu Vás presvedčivejšie vtiahne do deja, podobne ako vo viacrozmernom kine.
 krásy Vídně
Dva typy zakrivenia:           Niektorí výrobcovia používajú prvok zakrivenosti iba ako zvýrazňujúci dizajnový element. Naproti tomu u Samsungu ide o zakrivenie oveľa hlbšie, s polomerom oblúku 180 cm, ktorý presne kopíruje zorné pole ľudského oka. Táto skutočnosť zvyšuje vnem priestorového vnímania a súčasne minimalizuje možnosť periférneho rozptýlenia.
 
Moderné technológie:          Nová a vylepšená technológia obmedzuje vyžarovanie modrého svetla a obraz je tým oveľa kvalitnejší. Ďalšou veľmi podstatnou technologickou novinkou je funkcia Flicker Free, ktorá sa stará o odstránenie rušivého blikania obrazu. Špičkovú obrazovú reprodukciu má na svedomí VA panel. Tento panel vďaka vertikálne usporiadaným kryštálom, znižuje nežiadúci únik svetla, známy z pôvodných IPS panelov. A ešte je treba spomenúť jemné Full HD rozlíšenie a zdokonalený kontrast, ktorý prináša oživenie farieb.
 panoramatický pohled na pláž
Zakrivený monitor Samsung C24F390F sa celkom iste zakladá na maximálnom pohodlí pre užívateľov, vrátane najmenšieho namáhania očí. Tieto jeho bezkonkurenčné vlastnosti potvrdili aj testy Národnej univerzitnej kliniky v Soule.
 
Z vyššie uvedeného článku je úplne zrejmé, že zakrivené monitory nie sú len nejakým sezónnym hitom, alebo zaujímavým tvarom. Ich zakrivenie dáva zmysel a prináša i nové vlastnosti a technológie. Ak teda budete meniť svoj existujúci monitor za nový, určite siahnite po variante zo zakriveným displejom a neurobíte chybu ani voľbou monitora Samsung C24F390F.